PCfast.pl

Naprawa matryc

Matryca to jeden z najdelikatniejszych elementów laptopa. Nawet jeśli dbamy o nasz sprzęt, może się zdarzyć, że zostanie ona uszkodzona – na przykład poprzez nieopatrzne zamknięcie laptopa gdy na jego klawiaturze leży długopis.

Jeśli w Państwa laptopie zbiła się matryca - nic straconego - jesteśmy w stanie naprawić lub wymienić ją na nową! Gwarantujemy solidny serwis, dzięki któremu Państwa pecet w krótkim czasie znów będzie jak nowy.

Nasi dystrybutorzy posiadają matryce do 99% modeli dostępnych na rynku i to w bardzo atrakcyjnych cenach! Jest to gwarancja, że otrzymacie Państwo nowy, doskonałej klasy produkt idealnie dopasowany do Państwa komputera.

Oferujemy profesjonalną naprawę zbitych lub uszkodzonych matryc, inwerterów oraz taśm, czyli wszystkiego, co niezbędne do poprawnego działania ekranu w każdym laptopie. Nasi doświadczeni eksperci kompleksowo zajmą się naprawą Państwa komputera, dostarczając rzetelną obsługę na miarę Państwa oczekiwań.

Jeśli chcą Państwo uzyskać pomoc w diagnozie i wycenie usterki prosimy o kontakt mailowy. W treści prosimy dopisać model laptopa, co umożliwi nam zaprezentowanie dokładnej wyceny.